Môj profil
Kategórie produktov

S prichádzajúcimi Vianočnými sviatkami si potrebujeme oddýchnuť aj my, a preto budeme v nadchádzajúcom období fungovať nasledovne:
– do 22. decembra pracujeme normálne, posledný osobný odber bude možné vybrať v piatok do 15:30, balíky budú expedované ako obvykle
– medzi 23. 12. 2023 – 7. 1. 2024 fungujeme v obmedzenom režime. Balíky budú priebežne expedované a e-maily vybavované, ale môže sa vyskytnúť pár dňové oneskorenie. Osobné odbery len po telefonickej dohode, v piatok 29.12. nebudú vybavované vôbec.
– naspäť na normálny režim nabehneme 8. 1. 2024

V prípade ak potrebujete doručenie do Vianoc odporúčame zaslať objednávku najneskôr 20. decembra. Doručenie do Vianoc po tomto dátume negarantujeme, hlavne z dôvodu preťaženia dopravcov. Osobné odbery sú možné okamžite.

Poznámka: pri doručovateľovi Packeta kuriér a Packeta odberné miesto / Z-box evidujeme oneskorenie pri načítavaní balíkov 1-3 dni. V prípade, že tovar potrebujete súrne, odporúčame zvoliť Expres kuriéra Slovenskej pošty. Balík sa v prípade packety ukazuje v stave “Očakávame dodanie obchodom” aj keď už bol expedovaný. Ak potrebujete preveriť reálny stav, kontaktujte nás.