BTA41-600B triak 600V/40A
0.95 (bez DPH 0.77 )
Triak pre reguláciu AC napätia
221 na sklade
Skladom 221 ks
Katalógové číslo: ICS307 Kategórií:
Popis
Triak pre reguláciu AC napätia, pre viac informácií odporúčame preštudovať datasheet.
Špecifikácie:
VDRM/VRRM: 600V
T(RMS): 40A
IGT: 50 mA
/BTA41/600B
Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.
Show only reviews in Slovenčina (0)
Pridajte prvú recenziu pre “BTA41-600B triak 600V/40A”